0

Wzrost popularności tabletów, zwiększa popularność przemysłu filmów dla dorosłych?

TabletyJuniper Research opublikowało bardzo ciekawą analizę, w której zawarto potencjalny przyszły rozwój branży zajmującej się produkcją filmów dla dorosłych. Jego zasługą ma być ponoć… ciągła popularyzacja tabletów!

Firma badawcza twierdzi, że właściciele tabletów są naprawdę bardzo ciekawym segmentem odbiorców treści i ich liczba ma zwiększyć się do 2015 nawet pięciokrotnie. Właściciele tabletów dodatkowo, o wiele częściej niż posiadacze samych smartfonów, posiadają karty kredytowe, nawet w przypadku rynków wschodzących. To właśnie ta grupa będzie skłonna wydać więcej, z pewnością także na treści przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Prognozy wskazują, że przychody generowane przez tablety wzrosną do 2017 roku nawet pięciokrotnie. Dużym problemem może być fakt, że w niektórych regionach świata wzrost popularności przemysłu dla dorosłych będzie utrudniony z powodu regulacji prawnych. Pomimo tego, według założeń, wydatki użytkowników na treści pornograficzne mają wzrosnąć do 2015 nawet o 11%.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel