0

InHand Hydra-T3 – tablet dla osób oczekujących świetnej widoczności

InHand Hydra-T3Jednym z ważniejszych aspektów w przypadku dzisiejszych urządzeń mobilnych jest właściwa widoczność ekranu, zarówno w przypadku tabletów jak i smartfonów. Większość z nich posiada jednak spore problemy, jeżeli korzystamy z nich na zewnątrz w jasne i słoneczne dni. Cóż, przynajmniej opisany poniżej tablet nie powinien nas zawieść w tej kwestii i zagwarantować zadowalającą widoczność. Poznajcie uroki InHand Hydra-T3!

Jest to siedmiocalowy tablet posiadający procesor ARM Cortex A8 1GHz, Androida 2.3 Gingerbread na pokładzie, gwarantując jednocześnie wsparcie dla Linuxa Ubuntu 10.10. Główną cechą tego urządzenia jest jednak obecność wyświetlacza Pixel Qi LCD, który gwarantuje naprawdę zadowalające kąty patrzenia, nawet w przypadku kiedy słońce świeci bezpośrednio na ekran. Urządzenie to stworzone zostało przede wszystkim pod potrzeby armii, jednostek medycznych oraz dla pracowników przemysłowych, przeciętny konsument będzie mógł mieć więc problemy z jego zdobyciem, także ze względu na cenę.

Technologia zastosowana w przypadku tego ekranu jest naprawdę bardzo ciekawa. W momencie, kiedy tylne podświetlenie jest włączone, wygląda jak standardowy, kolorowy wyświetlacz LCD. Kiedy jednak wyłączymy podświetlenie, będzie on pobierał o 80% mniej energii i będzie podobnie jak duża część e-booków korzystał z światła zastanego do wyświetlania treści. W tym trybie jednak wyświetlane treści będą czarno-białe. Hydra T3 obsługuje rozdzielczość do 1024×600 pikseli, wyposażony jest w 1GB pamięci RAM i maksymalnie w 16GB pamięci wewnętrznej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel