0

Tablet od Electroluxa dla wszystkich fanów gotowania

ElectroluxElectrolux to znana na całym świecie marka – jej właściciel, międzynarodowy i zlokalizowany w Szwecji koncern to bowiem jeden z największych producentów sprzętu AGD. Firma nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do elektronicznych artykułów gospodarstwa domowego, ale obecnie postanowiła zaprezentować swój własny… tablet! Nazwa urządzenia jest dosyć długa i występuje ono pod kryptonimem Electrolux Deputy Chief Digital Tablet.

Zaprojektowany przez Dakota Reid, elektroniczny gadżet jest idealnym towarzyszem każdego kucharza, który pomoże przygotować idealny makaron i delikatne mięso, bez konieczności zostawiania tłustych śladów na kolejnych stronach książki kucharskiej. Urządzenie posiada w sobie ogromną ilość przepisów, opisy produktów, zbudowane zostało z półprzezroczystych materiałów, wyposażone w wyświetlacz OLED oraz ergonomicznie ukształtowaną obudowę. Co więcej, tablet od Electroluxa możesz przytwierdzić do ściany lub lodówki, dzięki specjalnym mocowaniom z tyłu.

Dużą ciekawostką jest także fakt, że urządzenie potrafi skanować i odczytywać przepisy zapisane w standardowej książce kucharskiej, a także informuje nas kiedy powinniśmy wyciągnąć potrawę z piekarnika, czy też zakończyć smażenie. Czy ktoś z was chciałby taki gadżet w swojej kuchni? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel