0

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 doczekały się swojej oficjalnej gry na Androida – dostępna w wersji darmowej, jak i płatnej

OlimpiadaJedna z największych i najważniejszych imprez sportowych, a mianowicie Igrzyska Olimpijskie, w tym roku organizowana jest w Londynie – gdzie już za niespełna miesiąc zjadą się najlepsi atleci i sportowcy reprezentujący kilkaset różnorodnych dyscyplin, z całego świata. Olimpiada to także ogromne wydarzenie jeżeli chodzi o reklamę, marketing oraz rozrywkę, nic więc dziwnego, że w sieci pojawiły się dedykowane aplikacje odnoszące się do tematyki tego eventu. Jedną z nich jest oficjalna gra przygotowana pod Androida, w której możemy spróbować naszych sił w 9 różnych i najbardziej klasycznych konkurencjach rozgrywanych podczas Olimpiady – dostępne dyscypliny to łucznictwo, bieg przez płotki, pływanie, kajakarstwo i kilka innych.

Każdy gracz może albo od razu startować w turnieju olimpijskim albo najpierw przejść odpowiedni trening w celu zdobycia wprawy oraz doświadczenia. Co więcej, gra daje nam możliwość zmierzenia się ze znajomymi z Facebooka oraz odblokowania dodatkowych achievementów. Oprócz tego, mamy możliwość rozwijania umiejętności naszego atlety, a także dostosowywania jego wyglądu zewnętrznego według naszego gustu. Płatna wersja aplikacji dostępna jest za 2.99$ – jedyna różnica pomiędzy dystrybucją darmową jest taka, że otrzymujesz w niej 5000 gwiazdek, które przeznaczyć możesz na zakup itemów i przedmiotów pozwalających na spersonalizowanie wyglądu atletów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel