0

ASUS Transformer Pad Infinity – zadebiutuje już w przyszłym tygodniu! [wideo]

Transformer Pad Infinity 700ASUS Transformer Pad Infinity 700, zostanie najprawdopodobniej zaprezentowany w przyszłym tygodniu, jednak już teraz w sieci pojawił się promocyjny materiał wideo, który robi naprawdę spore wrażenie. Model ten został po raz pierwszy zaprezentowany podczas targów CES 2012, następnie w czasie eventu MWC 2012, gdzie zebrał sobie naprawdę pozytywne opinie. Sprzedaż urządzenia rozpocząć ma się natomiast na przełomie lipca i sierpnia – spodziewać musimy się ceny w okolicach od 700 do 800$.

Przez wielu użytkowników Infinity Pad określony został jako zmodernizowany Prime – trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, gdyż posiada naprawdę wiele wspólnego, z pierwszym czterordzeniowym urządzeniem od ASUS-a. Do najważniejszych różnic zaliczyć możemy przede wszystkim o wiele większą moc obliczeniową procesora, wyższą rozdzielczość aparatu, odświeżony design oraz rozwiązanie problemów z łącznością, które występowały wcześniej.

W ASUS Transformer Pad Infinity 700 zastosowanie znalazł wyświetlacz LCD Super IPS+ o przekątnej 10.1 cala, zabezpieczony Gorilla Glass 2, znajdziemy tutaj także port mikro HDMI, dający możliwość oglądania multimediów w wysokiej rozdzielczości na większym ekranie. Jeżeli jesteś zainteresowany najnowszym urządzeniem od ASUS-a, zapraszamy Cię do obejrzenia poniższego wideo! 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel