0

ASUS Transformer Pad 300 otrzymuje aktualizację poprzez OTA

Seria ASUS Transformer Pad 300ASUS Transformer Pad 300, niedrogi czterordzeniowy tablet, o którym już kilkukrotnie pisaliśmy na łamach naszego serwisu, doczekał się właśnie aktualizacji poprzez OTA. Update niesie ze sobą rozwiązanie dla kilku bugów oraz wprowadza dodatkowe ulepszenia i zaawansowane funkcje. Mamy tutaj do czynienia z oprogramowaniem w wersji v9.4.3.30, które poprawia jakość funkcjonowania aparatu i zwiększa stabilność wyszukiwarki Chrome.

Od teraz, zdjęcia będą bardziej kolorowe, balans bieli i autofokus dokładniejszy, a dźwięk zdecydowanie czystszy. Producent postarał się także popracować nad łącznością WiFi, dzięki czemu sporadyczne przypadki utraty połączenia po wybudzeniu urządzenia ze stanu uśpienia, nie powinny już mieć miejsca.

Jeżeli nie masz na tyle cierpliwości, aby poczekać na automatyczną aktualizację, możesz dokonać jej ręcznie – wystarczy, że wejdzie w Ustawienia>Informacje>Aktualizacja oprogramowania systemu i wybierzesz opcję sprawdź dostępne  aktualizacje. Jeżeli ktoś z was korzysta już z nowego frimewear’u w ASUS-ie Transformer Pad 300, to podzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel