0

Nowa maskotka Google – oficjalnie potwierdzenie prac nad Androidem Jelly Bean? [wideo]

Jelly BeanWczorajszego dnia rozpoczął się event Google I/O 2012, przed którym stawiamy naprawdę spore oczekiwania i mamy nadzieję, że uda nam się zobaczyć tablet Nexus oraz Androida Jelly Bean w akacji. Ten drugi, pojawił się na poniższym materiale wideo, w formie ogromnej i wypełnionej żelkami maskotki, którą ustawiono na kampusie Google. Większość odebrała to jako sygnał, że w końcu będziemy mogli uzyskać więcej informacji na temat tajemniczego systemu.

W czasie trwania Google I/O miejsce ma mieć ponad 130 sesji developerskich, 20 konferencji koderskich i 155 wykładów dla partnerów Sandbox. Event odbywający się w San Francisco rozszerza się także na inne części globu i w różnych jego miejscach, jednocześnie trwało będzie 350 mniejszych imprez.

Według pogłosek, Google ma także zaprezentować po raz pierwszy swojego wirtualnego asystenta, Majela, który ma stać się konkurencją dla Siri od Apple. Jak myślicie, ile z tych informacji zostanie potwierdzonych w czasie zbliżającego się eventu, a które dalej pozostaną w sferze plotek?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel