0

Amazon Przygotowuje dwa nowe Kindle Fire z odświeżonym designem

Kindle FireWedług pogłosek, Amazon od jakiegoś czasu pracuje już nad drugą odsłoną tabletu Kindle Fire. Obecnie dowiadujemy się natomiast, że pojawić ma się nie jedno, a dwa urządzenia – pierwsze z siedmiocalowym ekranem oraz drugie posiadające przekątną dziesięciu cali. Według źródeł zewnętrznych, nowe tablety od Amazona, mogłyby zadebiutować jeszcze w tym miesiącu albo zostaną w nim przynajmniej ogłoszone!

Pierwsza generacja Kindle Fire debiutowała zeszłej jesieni, z całą pewnością wypuszczenie kolejnego urządzenia w podobnym czasie nie byłoby głupim rozwiązaniem. Trzeba jednak pamiętać, że konkurencja na chwilę obecną jest zdecydowanie większa – pojawił się bowiem Google Nexus 7, który oferuje praktycznie to samo co Kindle Fire, posiadając jednocześnie lepsze parametry.

Nie możemy więc doczekać się prezentacji siedmiocalowego Kindle Fire 2 oraz jego dziesięciocalowej wersji, które według pogłosek mają być naprawdę bardzo mocno zupgradowane i otrzymać metalową obudowę, która zastąpi miękki plastik. Jeżeli chodzi natomiast o samą specyfikację, to Amazon będzie musiał zdecydować się na czterordzeniowy CPU, jeżeli chce w ogóle myśleć o konkurowaniu z najnowszym produktem od Google.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel