5

GOCLEVER TAB T76GPSTV – tablet, telewizor i nawigacja w jednym

GOCLEVER TAB T76GPSTV Na półkach sklepowych pojawił się najnowszy tablet z Androidem, polskiej firmy GOCLEVER – model TAB T76GPSTV. Najważniejsze atuty tego modelu to możliwośc odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (ma wbudowany tuner DVB-T MPEG4), nawigacja GPS.

Goclever TAB T76GPSTV
to narzędzie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, uruchamiania gier 3D, czytania książek, oglądania filmów, rejestrowania zdjęć i filmów, słuchania muzyki, jak również do rozmów przez wideokomunikatory (dwie wbudowane kamery – przednia 0,3Mpix i tylna 2Mpix). Możliwości multimedialne tabletu zwiększają: złącze HDMI, które umożliwia podłączenie tabletu do większego ekranu, np. telewizora LCD oraz nadajnik FM – do bezprzewodowego przesyłania dźwięku do standardowego radia FM (bardzo przydatna funkcja np. podczas podróży autem).

Zastosowany w modelu GOCLEVER TAB T76GPSTV system operacyjny to Android 4.0.3 (Ice Cream Sandwich)

Najnowszy produkt GOCLEVER – GOCLEVER TAB T76GPSTV ma również kilka cech, które czynią go urządzeniem wyróżniającym się na tle konkurencji. Pierwszą z nich jest wbudowany tuner telewizji, obsługujący standard DVB-T MPEG4. Dzięki niemu tablet może pełnić funkcję przenośnego telewizora LCD, na ekranie którego możemy w dowolnym miejscu oglądać kilkanaście programów w doskonałej jakości (nadawanych w systemie cyfrowej telewizji naziemnej – ich liczba cały czas się zwiększa).

GOCLEVER TAB T76GPSTV komplet

Dodajmy do tego również wbudowany moduł GPS (układ MediaTek MT3339), dzięki któremu tablet staje się pełnoprawną nawigacją GPS, przydatną podczas samochodowych wojaży czy pieszych wędrówek po nieznanym mieście. Nabywca GOCLEVER TAB T76GPSTV może przetestować możliwości urządzenia korzystając z preinstalowanej aplikacji nawigacyjnej viaGPS (dostępnej w wersji testowej).

W samochodzie model T76GPSTV doskonale sprawdzi się również jako wideorejestrator filmujący przebieg podróży – takie urządzenia stają się ostatnio coraz popularniejsze, m.in. dlatego, że nagrania z nich pozwalają na bezdyskusyjne wskazanie sprawcy np. kolizji drogowej. Kamera z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix i możliwość zapisywania wideo na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32GB czynią z tabletu wideorejestrator niczym nie ustępujący dedykowanym urządzeniom tego typu.

Za pośrednictwem portu microUSB możemy łączyć tablet z najróżniejszymi urządzeniami zewnętrznymi (myszka, klawiatura, pendrive, modem 3G), zaś moduł WiFi pozwala na komfortowe korzystanie z bezprzewodowych sieci WLAN.

W komplecie z urządzeniem nabywca otrzymuje m.in. kabel USB, kabel USB HOST, ładowarkę sieciową oraz samochodową, 2 uchwyty samochodowe (na szybę, na deskę rozdzielczą). Tablet objęty jest 24-miesięczną gwarancją (w tym 12 miesięcy door2door). Cenę ustalono na 399 zł.

Mi się ten tablet bardzo podoba i do tego ta cena. A Wy co sądzicie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz