0

Traveler 9005BT. Myszka Bluetooth dla tabletu

Traveler 9005BTTraveler 9005BT to nowa myszka od Geniusa ułatwiająca korzystanie z komputera w podróży. Model ten łączy się obsługiwanym urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth.

Nowy Traveler został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy często podróżują. Mysz posiada zaczep Stick-N-Go, pozwalający na przymocowanie jej do płaskiej powierzchni, np. laptopa lub tabletu, co powinno ułatwić transport.

Z kolei sensor optyczny BlueEye o rozdzielczości 1200 dpi ma pozwolić na pracę na praktycznie każdej powierzchni.

Oprócz komputera, mysz jest w stanie współpracować z dowolnym urządzeniem wyposażonym w technologię Bluetooth, w wersji 2.0 EDR, np. z tabletem z systemem Android, MacBookiem, smartfonem a nawet z telewizorem.

Wygodną pracę z nowym urządzeniem marki Genius powinna zapewnić funkcja Turbo Scroll, pozwalająca na szybkie przewijanie obszernych dokumentów czy stron internetowych. Rolka Travelera umożliwia przewijanie w czterech kierunkach.

Traveler współpracuje z trzema różnymi systemami operacyjnymi: Windows w wersjach XP/Vista/7, MacOS X 10.4 lub nowszym i Android w wersji 3.0 lub nowszej.

Mysz Genius Traveler posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Urządzenie będzie dostępne w sklepach w czwartym kwartale 2012 roku. Sugerowana cena detaliczna nie została jeszcze ustalona.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz