0

Zaktualizowana wersja Dr.Web na Google Android

Dr.WebDr.Web na Android wykrywając złośliwe oprogramowanie informuje teraz użytkownika, czy zagrożenie to nowy rodzaj wirusa, czy też modyfikacja znanego już programu. Do laboratorium antywirusowego firmy przesyłane są tylko nowe modyfikacje złośliwych plików. Pozostałe, znajdujące się na liście zagrożeń pliki, można dodatkowo samemu wysłać do analizy w laboratorium Doctor Web. Systematycznie powiększa się też liczba obsługiwanych przez program formatów – ostatnio dodano do niej format .IPA dla urządzeń Apple.

Istotne zmiany zostały wprowadzone do modułu Anti-Theft (Antyzłodziej). Jego aktywny moduł nie blokuje już możliwości usunięcia programu po wygaśnięciu licencji. Do jego aktywacji może zostać użyte każde konto e-mail, a nie, jak dotychczas, tylko Gmail.

Aktualizacja i odnowienie licencji Dr.Web na Android jest teraz łatwiejsze. Użytkownicy, którzy pobrali produkt ze strony Doctor Web otrzymają powiadomienia o dostępności nowych wersji. Równocześnie, w razie potrzeby, wersja dostępna w sklepie Google Play pozwoli określić poprawny numer seryjny i umożliwi pobranie klucza licencyjnego.
Dr.Web na Android 7.0 można pobrać z oficjalnej strony internetowej Doctor Web lub ze sklepu Google Play. Aby zaktualizować dotychczasowy antywirus, konieczna jest ponowna instalacja aplikacji w przypadku użytkowników, którzy pobrali nowy pakiet ze strony www.drweb.com. Jeśli pakiet był pobrany z Google Play, antywirus zostanie zaktualizowany automatycznie.

Pobierz Dr.Web z Google Play

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz