0

Tablet Nexus 7 w Polsce. Cena 999 zł. Pobije iPada?

Google Nexus 71 października w polskich sklepach pojawił się Nexus 7 – pierwszy na świecie 7-calowy, czterordzeniowy tablet wyposażony w system Android 4.1 Jelly Bean. Urządzenie w wersji z 16GB kosztuje 999 zł.

Nexus 7 to pierwszy tablet z serii Google Nexus i pierwsze 7-calowe urządzenie z systemem Android™ 4.1 Jelly Bean. Jest to zaawansowany sprzęt zaprojektowany wspólnie przez firmę ASUS i Google Nexus 7™.

Nexus 7™ zapewnia dobrą jakość obrazu, dzięki ekranowi HD o rozdzielczości 1280×800, technologii ASUS TruVivid i panelowi IPS, dającemu kąt widzenia 178 stopni. Szkło Corning® FIT oraz odpowiednio wyprofilowana, ergonomiczna obudowa gwarantują wysoką odporność urządzenia na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.

7-calowego Nexusa 7™ wyposażono w 4-rdzeniowy procesor NVIDIA® Tegra 3, który umożliwia płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie. 12-rdzeniowy procesor graficzny GeForce zapewnia doskonałą jakość grafiki, a technologia 4-PLUS-1™ – maksymalne osiągi oraz oszczędność energii. Urządzenie ma zalewie 10,5mm grubości i waży tylko 340g. Jego bateria pozwala na nieprzerwaną pracę przez 9,5 godziny*.

*(podana długość pracy baterii była mierzona podczas odtwarzania filmu 720p przy jasności 100 nitów, z podłączonym zewnętrznym mikrofonem, włączoną kartą Wi-Fi oraz przeglądarką zalogowaną do poczty Gmail).

Nexus 7™ jest dostępny od 1 października we wszystkich sklepach komputerowych w cenie 999 zł za wersję 16GB.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz