2

Genius LuxePad 9100. Klawisze do tabletu

Genius LuxePad 9100Genius przedstawił luksusową klawiaturę LuxePad 9100 przeznaczoną do współpracy z tabletami. Urządzenie powinno ułatwić pisanie długich tekstów na urządzeniach mobilnych.

Nowe tablety posiadają coraz większą funkcjonalność. Ich wysoka wydajność i rozdzielczość sprawia, że powoli stają się narzędziami nie tylko rozrywki, ale również pracy. Jednak długie wpisywanie tekstów za pomocy klawiatury ekranowej może być męczące. W celu zwiększenia wygody pracy z tabletami, Genius zaprojektował bezprzewodową klawiaturę LuxePad 9100.

Klawiatura posiada 79 klawiszy, w tym 7 ułatwiających dostęp do typowych funkcji tabletu. Kształt i działanie klawiszy przypomina rozwiązania stosowane w urządzeniach Apple – dominują wyraźne odstępy i zaokrąglone brzegi. Wymiary urządzenia to 12,8cm na 26,4cm przy grubości 1,75cm. W zestawie z klawiaturą znajdziemy również składane etui, które ochrania urządzenie podczas transportu. Podczas korzystania z tabletu, etui zamienia się w stabilną podstawkę z regulowanym kątem nachylenia.

Urządzenie łączy się z tabletem za pomocą technologii Bluetooth 2.0 EDR i działa z systemami operacyjnymi iOS4+, Android3.0+ oraz Windows XP/Vista/7. Do działania nie są potrzebne żadne dodatkowe sterowniki ani okablowanie.

Dodatkową zaletą LuxePada 9100 jest zasilanie z dwóch paluszków AAA, dzięki czemu klawiatura nie zużywa baterii tabletu.

Klawiatura Genius LuxePad 9100 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 179 zł brutto.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

  • Pietrek

    Mój drobiazg chodzi jeszcze ja Mrożonym Jogurcie więc takie zbytki nie dla niego. Ile trzeba nazmieniać żeby wszystko wróciło do poczciwego PC XT 🙂

  • Bodzio

    My tu sobie o klawiaturce i temu podobnych zbytkach a JOLLA coraz bliżej. Jakby na tym portalu zawiązywało się „Koło Oczekujących  na Jollę” to, chłopaki jestem z wami. Może wreszcie konieczność wymiany sprzetu zbiegnie się z pojawieniem się smartfona Jolli… Już nie pamiętam kiedy kupiłem komórkę przywiązaną do Operatora. A wy kiedy zerwaliście z opem? 😉