5

Perfeo 9706-IPS – nowy, 9.7 calowy tablet z Androidem Jelly Bean!

Na rynku pojawiła się całkowicie nowa propozycja korzystnego cenowo tabletu, a mianowicie Perfeo 9706-IPS. Model posiada w sobie ekran o rozdzielczości 9.7 cala (IPS) i dostępny jest już za 232$! Minusem jest jednak fakt, że bezpośrednio dostępny będzie jak na razie w Rosji, jednak jeżeli zdobędzie dużą popularność, ma trafić także na „bardziej zachodnie” rynki europejskie.

Perfeo oferuje Bluetooth 4.0 oraz działa na Androidzie Jelly Bean, co jest naprawdę miłym zaskoczeniem, jak na urządzenie z takiej półki cenowej. W przypadku produktu warto zwrócić jednocześnie uwagę na dwurdzeniowy procesor RK3066 1,5GHz oraz możliwość odtwarzania wideo w rozdzielczości HD.

To oczywiście nie wszystko! Znajdujemy tutaj również 1GB pamięci RAM, 16GB wewnętrznej pamięci oraz slot na karty mikroSD. Perfeo 9706-IPS posiada dwie kamery, wyjście HDMI, dwa porty USB oraz możliwość podłączenia dysku zewnętrznego lub modemu 3G.

Cieszyć może także fakt, że urządzenie zostało wyposażone w aluminiową obudowę, co świadczy o większej wytrzymałości i wpływa na poprawę designu. Uzupełnieniem jest dosyć duża, posiadająca bowiem aż 8 tysięcy mAh bateria, zapewniająca do 10 godzin użytkowania. Jeżeli Perfeo 9706-IPS będzie dostępny w Polsce, bylibyście zainteresowani jego zakupem? Jaką cenę obstawiacie? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel