2

iPad Mini WiFi zadebiutuje razem z odświeżonym iPadem 3 jeszcze w tym miesiącu?

Najnowsza dawka Apple-plotek prosto zza oceanu! Według krążących od rana w sieci informacji, jeszcze w tym miesiącu zaprezentowany ma być odświeżony iPad3, a razem z nim oczekiwany od wielu miesięcy iPad Mini – ponoć tylko i wyłącznie w wersji WiFi, bez obsługi 3G.

W każdej pogłosce jest ponoć chociaż maleńkie ziarnko prawdy, dlatego większość maniaków produktów spod znaku nadgryzionego jabłka, z pewnością będzie w niecierpliwości oczekiwała pojawienia się dokładniejszych informacji. Jak na razie, bazować możemy tylko i wyłącznie na szczątkowych danych, według których pomniejszony tablet kosztować ma pomiędzy 200 i 250 dolarów, co jak na Apple byłoby naprawdę atrakcyjną ceną. Gigant z Cupertino planuje ponoć przygotować aż dziesięć milionów egzemplarzy iPada Mini i sprzedać je jeszcze przed zakończeniem okresu bożonarodzeniowego, jak widać więc, związane są z nim ogromne nadzieje!

Jak myślicie, czy istnieje szansa, że iPad Mini rzeczywiście pojawi się do końca października? Jeżeli tak, to co sądzicie o przedziale cenowym – realnym, czy zbyt optymistyczny?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel