0

Kursy językowe zawsze pod ręką w T-Mobile. Również na tablety

supermemoKlienci T-Mobile mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zamówić na swoje smartfony oraz tablety mobilne kursy i rozmówki językowe SuperMemo. Narzędzie dostępne jest również na tablety internetowe z Androidem.

W ofercie T-Mobile znajdują się mobilne rozmówki dla pięciu języków oraz pełne kursy dla trzech spośród z nich. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy, że klient posiada smartfon lub tablet z systemem Android oraz wyśle bezpłatnego SMS-a na numer 8055 o treści ROZ dla rozmówek lub KURS dla kursu. Po potwierdzeniu zamówienia użytkownik otrzyma wiadomość z linkiem do zainstalowania bezpłatnej aplikacji oraz kod do aktywowania wybranego kursu lub rozmówek.

Koszt aktywowania rozmówek w specjalnej ofercie dla klientów T-Mobile to jedynie 4,99 zł, a pełnego kursu to tylko 19,99 zł. Opłata jest pobierana z konta klienta lub doliczana do jego rachunku po wysłaniu kodu aktywacyjnego.

Mobilne rozmówki zostały przygotowane dla języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz włoskiego. Aplikacja zawiera 3 000 typowych zdań i słówek, których opanowanie zapewnia swobodne porozumiewanie się w wybranym języku podczas podróży.

Kursy są dostępne na jednym z trzech poziomów zaawansowania dla języków: angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Przygotowany materiał zawiera bardzo starannie opracowane lekcje, na które składa się ponad 3 000 ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych umożliwiających naukę 1 000 słów i wyrażeń. Lekcje polegają na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu wykorzystanego słownictwa i wyrażeń.

Kursy oraz mobilne rozmówki bazują na uznanej, opartej na badaniach naukowych i wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo, która skraca proces nauki i sprawia, że można uczyć się nawet 15 razy szybciej i skuteczniej, niż tradycyjnymi metodami.

źródło zdjęcia: t-mobile.pl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz