1

Polska lokalsa – nowa aplikacja dla miejskich turystów dla iOS i Androida

polska lokalsaChciałbym Wam polecić nową aplikację Polska lokalsa, w której możecie zwiedzić najciekawsze miejsca w dużych miastach. I nie będą to zabytki, a miejsca tętniące życiem… Oprogramowanie jest dostępne na iOS oraz Androida.

Aplikacja Polska lokalsa to mobilna odsłona akcji polskalokalsa.lokalo.pl, w ramach której młodzi i aktywni mieszkańcy Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic i Krakowa odkrywają inną stronę miasta. Każdy z nich zaprezentował swoje ulubione miejsca, które zostały oznaczone na mapach. Klikając na nie można uzyskać więcej informacji o danym miejscu i zobaczyć jak wyglądają. Można też szukać według wybranych kategorii, takich jak: jedzenie, pub/kawiarnia, kultura czy parki. Natomiast dzięki usłudze geolokalizacji użytkownicy sprawnie sprawdzą swoje położenie na mapie, dzięki czemu będą mogli bez trudu trafić w wybrane miejsce.

Użytkownicy aplikacji utworzonej przez serwis lokalo.pl z pewnością ominą turystyczne szlaki i zajrzą do knajp z prawdziwym jedzeniem, pubów z dobrymi koncertami, odkryją klimatyczne kina i ciekawe punkty widokowe. Nie zabraknie także idealnych miejsc dla młodych rodziców, dusz artystycznych, wegetarian czy spragnionych wszelkiej alternatywy hipsterów.

Aplikacja dostępna jest już na urządzenia Apple – iPhone, iPod touch i iPad z oprogramowaniem iOS 4.3 albo późniejszym – do pobrania w App Store. Aplikację będą również mogły pobrać osoby posiadające urządzenia z systemem Android w Google Play.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz