2

Tablet Pierre Cardin za niespełna 300złotych!

Tablet sygnowany marką jednej z najbardziej popularnych firm odzieżowych, a mianowicie Pierre Cardin, po raz kolejny trafił na Groupona, dzięki czemu możemy nabyć go nie za 599zł, a za jedyne 299zł! Jest to naprawdę niewiele za to stylowe i jednocześnie posiadające zadowalające osiągi urządzenie.

Na pokładzie tabletu Pierre Cardin znajdujemy nie tylko najnowszego Androida, procesor Cortex-A8 1GHz i 512MB pamięci RAM, ale także ekran pojemnościowy, siedmiocalowy o rozdzielczości 800×480 pikseli. Urządzenie posiada pełną synchronizację z Google Play Store, dzięki czemu uzyskujemy z jego poziomu dostęp do tysięcy androidowskich aplikacji.

Co do pozostałych specyfikacji, to urządzenie waży około 520 gramów, posiada pamięć 4GB z możliwością powiększenia do 32GB oraz przednią kamerkę 0,3mpx. Chociaż urządzenie może nie powalać swoimi specyfikacjami, to za tak niską cenę jest naprawdę ciekawą propozycja. Jeżeli chcecie przeczytać więcej o tablecie Pierre Cardin albo kupić Groupona, przejdźcie pod poniższy linko.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel