0

9.7-calowy tablet Insignia Flex z system Android

Insignia Flex to ogłoszony niedawno przez Best Buy tablet, z prawie dziesięciocalowym wyświetlaczem, posiadający naprawdę bardzo ciekawy design. Jeżeli chodzi o same specyfikacje to wydaje się być on tabletem, który trafi raczej na niższe półki cenowe, jednak jak na razie nie udało nam się uzyskać dokładnych informacji o jego szacowanej wartości.

Chociaż Best Buy nie chce zdradzić zbyt wielu informacji na temat produktu, to dzięki wewnętrznym źródłom dowiedzieliśmy się między innymi, że Flex działać ma na Androidzie ICS, posiadać dwurdzeniowy procesor 1GHz, baterię oferującą dziesięć godzin czasu ciągłego działania i naprawdę ergonomiczny układ poszczególnych gniazd i przycisków. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli producenta, to produkt powinien pojawić się na półkach w przeciągu najbliższych 30 dni. Osobiście liczymy, że jego cena nie przekroczy 250$, wtedy mógłby być naprawdę interesujący.

Warto podkreślić, że Insignia to firma produkująca zazwyczaj produkty audio, telewizory oraz akcesoria samochodowe, będzie to więc jej pierwszy tablet. Ciekawostką jest jednocześnie fakt, że przedsiębiorstwo pochodzi z Ameryki , której raczej nie kojarzymy zazwyczaj z tanią elektroniką.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel