3

Tablet Nokii z Windowsem RT już na początku 2013 roku?

Według wewnętrznych źródeł pochodzących z firmy Nokia, tablet fińskiego przedsiębiorstwa będziemy mogli ujrzeć szybciej niż było to planowane, nawet na początku przyszłego roku! Urządzenie działać ma na Windowsie RT, a jego design ma być oparty na projekcie Senna, który Nokia opracowywała jakiś czas temu dla innego urządzenia.

Jeżeli chodzi o specyfikacje, to tablet ma posiadać aparat 8mpx na tylnej ścianie, kamerkę do rozmów nad wyświetlaczem oraz dostępny będzie w różnych wersjach kolorystycznych. Większość osób spodziewa się, że tablet zostanie zaprezentowany podczas CES 2013 lub MWC 2013, jak na razie są to jedynie luźne pogłoski, więc nic w tej sprawie nie jest przesądzone.

Nokia chce w swoim tablecie postawić między innymi na interesujące aplikacje, między innymi oprogramowanie nawigacji, nie jest także wykluczone, że znajdziemy tutaj w wersji finalnej aparat z PureView. Z całą pewnością fińskie przedsiębiorstwo będzie musiało zrobić coś wyjątkowego, aby mieć szansę na spopularyzowanie swojego urządzenia. Macie jakieś własne typy na temat wyglądu tabletu od Nokii? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel