0

Toshiba Excite 10SE/AT300SE trafia do FCC – czy na pokładzie znajdziemy Androida Jelly Bean?

Toshiba ExciteOd czasu kiedy na rynku było głośniej o Toshibie, szczególnie jeżeli chodzi o temat najnowszych wersji Androida, minęło sporo czasu. Firma powraca jednak z urządzeniem, które najprawdopodobniej będzie nowym tabletem – w obecnej fazie prac nad jego stworzeniem, stosowana nazwa kodowa to Excite 10Se/AT300SE. Urządzenie trafiło właśnie do FCC w celu przeprowadzanie należnych testów i według internetowych pogłosek, ma działać na platformie Jelly Bean.

Według niektórych, nowa propozycja od Toshiby, to nic innego, jak odświeżony tablet Excite 10, a dokładniej mówiąc model z WiFi produkowany na rynek europejski. Według naszych przewidywań, urządzenie powinno posiadać wyświetlacz 1280×800 pikseli oraz procesor 1.3GHz Tegra 3.

Są to wszystkie informacje, które posiadamy na chwilę obecną i szczerze musimy przyznać, że urządzenie nie zaoferowało nic ciekawego albo nic więcej niż na przykład ASUS Transformer Pad 300 i Xperia Tablet S. Aby dokonać ostatecznej oceny musimy poczekać jednak na pełniejszą i dokładniejszą listę specyfikacji nowego gadżetu od Toshiby.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel