0

Archos GamePad [wideo]

Na rynku tabletów przeznaczonych dla gamerów, nie mamy zbyt wielu ciekawych propozycji. Zmienić to ma między innymi Archos GamePad, który wydaje się być naprawdę dobrze przemyślanym i zaprojektowanym rozwiązaniem, o czym świadczyć może między innymi podobieństwo do PS Vita.

Produkt został po raz pierwszy zapowiedziany w sierpniu tego roku i obecnie działa na Androidzie ICS, posiada siedmiocalowy ekran 1024×600 pikseli oraz dwurdzeniowy procesor 1,5GHz na chipie RK3066 od Rockchip. Po bokach urządzenia znajdziemy wbudowane kontrollery, triggery i wszystkie niezbędne buttony, które kojarzysz na pewno ze standardowych padów. Według pierwotnej wersji, tablet dla gamerów miał debiutować w październiku, jednak informacja ta nie została do dzisiaj potwierdzona. W sieci pojawiło się wideo, w którym widzimy jak produkt sprawuje się w rzeczywistości.

Dużą zaletą tabletu jest z pewnością jego cena, która nie powinna przekroczyć ponoć 149$ oraz obecność wejścia HDMI, co w przypadku tak budżetowych urządzeń zdarza się bardzo rzadko.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel