0

Znaczne modyfikacje w Google Play Store

Użytkownicy oficjalnego sklepu z aplikacjami na Androida, zdołali się już przyzwyczaić, że jest to jedna z najczęściej aktualizowanych aplikacji. Zazwyczaj były to jednak modyfikacje ułatwiające korzystanie z serwisu w delikatnym stopniu oraz zwiększające jego intuicyjność.

Obecnie, Google przygotowało dla nas jednak poważniejsze zmiany, z których dwie wydają się najbardziej istotne – chodzi tutaj mianowicie o usuwanie aplikacji oraz gier, z których od dawna nie korzystamy i tylko zaśmiecają nasze urządzenia. Druga nowinka to Lista życzeń, do której możemy dodać wszystkie interesujące nas aplikacje podczas przeglądania zasobów Google Play Store, a następnie z jej poziomu jeszcze raz przejrzeć wybrane przez nas tytuły i dokonać ich zbiorczej instalacji.

Razem ze zmianami, Google postanowiło wypuścić także aktualizację do swojego Kalendarza, należy pobrać ją jednak manualnie, różni się bowiem od standardowych wersji aplikacji, którą znajdujemy w urządzeniach z Androidem.

Jeżeli cały czas nie otrzymałeś informacji o możliwości update’u Google Play Store do nowszej wersji, to powinna ukazać się ona na ekranie Twojego telefonu lub tabletu w przeciągu najbliższych dni. Wszyscy niecierpliwi mogą natomiast dokonać aktualizacji ręcznie (link).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel