0

Czterordzeniowy Acer Iconia Tab A110 za 230$ – dostępny w USA od 30 października!

Google oraz Amazon mają coraz większe powody do obaw, gdyż jak się okazuje ich urządzenia nie są jedynymi tanimi i naprawdę ciekawymi propozycjami tabletów na rynku amerykańskim. W najbliższym czasie, a mianowicie 30 października, na półki sklepowe w USA trafić ma model Iconia Tab A110 produkowany przez firmę Acer. Ten siedmiocalowy tablet, posiada czterordzeniowy układ Tegra 3 1,2GHz i kosztować będzie zaledwie 229,99$!

Urządzenie działa na platformie Android 4.1 (Jelly Bean), posiada wsparcie dla rozdzielczości 1024×600 pikseli, oferuje 8G wbudowanej pamięci, 1GB RAMU-u, slot na karty mikroSD (do 32GB). Kolejną zaletą Iconia Tab A110 jest niewątpliwie wejście mikroHDMI, którego brakuje na przykład w Nexusie 7 od Google. Z drugiej jednak strony, jeżeli plotki o obniżeniu ceny przez giganta z Mountain View do 99$ okażą się prawdą, wtedy Acer wcale nie będzie prezentował się już tak korzystnie pod względem kosztowym.

Wielu z Was pamięta także z pewnością, że wcześniejsze modele z rodziny Iconia Tab, przykładowo A510 nie działały zawsze tak jak powinny – mamy nadzieję, że w A110 występujące dotychczas problemy zostały rozwiązane. Ktoś z Was byłby zainteresowany budżetowym tabletem od Acera? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel