0

LG debiutuje z 12-calowyą hybrydą tabletu H160 i komputerem V325 AIO

Wraz z wypuszczeniem Windowsa 8 w tym tygodniu, możemy spodziewać się premiery całego spektrum tabletów, ultrabooków i hybrydowych urządzeń mobilnych w najbliższym czasie. LG ogłosiło między innymi bazujący na tejże platformie, dwunastocalowy tablet ze sliderem oraz komputer osobisty. Wspomniany tablet posiada wyświetlacz 11,6 cala, jego obecna nazwa to H160 i charakteryzuje się wysuwaną spod ekranu klawiaturą.

LG w przypadku tego urządzenia obiecało nam między innymi 10 godzin żywotności baterii, obecność WiFi, wyjścia HDMI oraz porty USB. Znajdziemy tutaj także slot na kartę mikro SD i tak dalej. Na dokładniejsze specyfikacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Jeżeli chodzi o komputer V325 AIO, to jest to dwudziestotrzycalowe urządzenie, mieszczące wszystkie podzespoły w ekranowej obudowie, zaraz za wyświetlaczem charakteryzującym się dziesięciopunktowym multi-touchem. Znajdziemy tutaj także wbudowany tuner TV, trzecią generację procesora Core i5 oraz kartę graficzną GeForce GT640M. Na chwilę obecną, data premiery obu urządzeń zaplanowana została na 26 października i miejsce ma mieć w Korei, wszystko wskazuje jednak na to, że modele trafią również na rynki zachodnie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel