0

Futerał na iPad’a z funkcją czyszczenia ekranu

Elegancki futerał na iPad'aNiemiecka Hama zadbała o tych użytkowników iPad’a, którzy chcieliby bezpiecznie, a jednocześnie w elegancki sposób zabierać swój tablet na spotkania biznesowe. Umożliwia to futerał Slide In wykonany z wytrzymałego materiału o fakturze skóry.

Etui dobrze komponuje się nawet z bardzo elegancką koszulą, garniturem oraz płaszczem. Futerał nie przepuszcza wody, więc w znacznym stopniu ochrania iPad’a przed śniegiem czy mżawką.

Wykorzystanie skóropodobnego poliuretanu pozwoliło niemieckim projektantom zachować elegancki wygląd produktu przy kilkakrotnie niższej cenie w porównaniu do futerałów z prawdziwej skóry. To oczywiście atut nie tylko dla oszczędnych, ale także dla miłośników zwierząt.

Co ważne, wnętrze produktu zostało wyściełane miękkim materiałem, który jednocześnie spełnia funkcję czyszczącą. To dobra wiadomość dla estetów, którzy – chcąc nie chcąc – zostawiają ślady palców na ekranie. Specjalny pasek z magnetycznym zapięciem ułatwia wyjęcie urządzenia z etui i chroni sprzęt przed niekontrolowanym wysunięciem się z futerału.

Wymiary futerału wynoszą: 24.5 cm x 1.5 cm x 19 cm, zaś waga to 150 g. Sugerowana przez Hama Polska cena sprzedaży Slide In, dla iPada, wynosi 69,90 zł.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz