0

HP Envy X2 – tablet z Windowsem 8 wyceniony na 850$. Na półki sklepowe trafi 14 listopada

550Cieszy nas fakt, że coraz więcej urządzeń mających działać na Windowsie 8 posiada już swoje oficjalne daty wydania. Jednym z nich, jest między innymi hybryda tabletu i laptopa od HP, a mianowicie Envy X2, którego ujrzymy już 14 listopada, a nabyć będziemy mogli za 849,99$.

Posiadający 11,6 cali laptop, dzięki dopinanej i pełnowymiarowej klawiaturze, może w kilka chwil stać się funkcjonalnym komputerem, a oprócz tego oferuje kilka modnych obecnie technologicznych rozwiązań, między innymi Beats Audio, NFC oraz kamerkę o rozdzielczości 8mpx. Aluminiowe wykończenie, zarówno samego tabletu jak i stacji dokującej sprawia, że nie tylko sprawia wrażenie masywniejszego, ale jednocześnie jest o wiele lżejszy.  Pod pokrywą obudowy znajdujemy między innymi bazujący na chipsecie od Atoma, CPU CloverTrail, dwa porty USB, wejście HDMI, pełnowymiarowy slot na karty SD oraz ekran o rozdzielczości 1366×768 pikseli.

14 listopada, to jak na razie data premiery na terenie USA, przedstawiciele HP obiecali jednak, że ich produkt w inne regiony geograficzne trafi w przeciągu kilku tygodni po premierze w Ameryce. Czy ktoś z was sprawiłby sobie Envy X2 na święta? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel