0

Skype dla Windows 8 idealnie zintegrowany z interfejsem nowego systemu operacyjnego [wideo]

Ekipa odpowiedzialna za tworzenie oraz rozwój Skype’a, opublikowała niedawno materiał wideo, na którym zaprezentowane są nowe możliwości oraz działanie ich aplikacji pod Windowsem 8, gdzie zadbano o całkowite dostosowanie interfejsu do nowej platformy.

Podstawowe zmiany to między innymi możliwość o wiele łatwiejszego wybierania numerów stacjonarnych i komórkowych, dzięki nowoczesnej klawiaturze. Aplikacja została tak przygotowana, że cały czas działa w tle, nieważne, czy korzystamy z tabletu, laptopa, czy też innego urządzenia z Windowsem 8. Dzięki temu jesteśmy zawsze dostępni i nie musimy martwić się o stan naszej baterii, gdyż Skype działając w tym trybie, nie będzie jej praktycznie w ogóle wykorzystywał.

Podobnie jak wszystkie powiadomienia systemowe w Windowsie 8, dokładnie tak samo w Skypie, wyświetlane są w prawym górnym rogu ekranu, w wyraźnych i prostokątnych tabliczkach, przy jednoczesnym sygnale dźwiękowym. Ludzie od Skype’a chcieli bowiem stworzyć rozwiązanie idealne zarówno dla ludzi korzystających z myszki, klawiatury, jak i swoich palców do sterowania urządzeniem, z którego korzystają. Skype powiadomi nas więc jeżeli posiadamy nieodebrane połączenia, nowe wiadomości i tak dalej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel