1

Nowe tablety i nie tylko ASUSa z Windows 8

ASUS VivoTABFirma ASUS zaprezentowała dzisiaj nowe urządzenia z systemem operacyjnym Windows 8. Wśród zaprezentowanych dzisiaj produktów znajdują się ASUS Taichi, ASUS Transformer Book oraz tablety ASUS VivoTab.

ASUS TAICHI

Pierwsza z nowości marki ASUS to hybryda notebooka i tabletu ASUS TAICHI. Jest to smukłe, eleganckie i supermobilne urządzenie wyposażone w wyjątkowy dwustronny ekran. Zbudowano go z dwóch, ustawionych tyłem do siebie wyświetlaczy Full HD. Po otwarciu pokrywy, TAICHI jest wydajnym Ultrabookiem™ z podświetlaną klawiaturą, który poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Przy zamkniętej pokrywie TAICHI staje się lekkim tabletem, który zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę systemu Windows 8. Dwa ekrany mogą pracować jednocześnie i niezależnie od siebie, co umożliwia nowe sposoby wymiany informacji i odtwarzania filmów z większą swobodą niż kiedykolwiek dotąd.

ASUS Taichi

ASUS Transformer Book
Kolejna nowa pozycja w ofercie ASUSa to Transformer Book – pierwszy na świecie notebook ultramobilny, łączący w sobie najlepsze cechy notebooka i tabletu. Transformer Book jest potężnym i w pełni funkcjonalnym notebookiem z pojemnym dyskiem twardym. Urządzenie to zatem doskonale nadaje się do pracy, jednak z powodzeniem posłuży jako narzędzie rozrywki, dzięki możliwości odczepienia ekranu o wysokiej rozdzielczości od stacji z klawiaturą. Urządzenie błyskawicznie zmienia się w multidotykowy tablet z systemem Windows 8 i szybką kartą SSD. Technologia Smart Battery zapewnia maksymalną wydajność podczas pracy mobilnej w obydwu trybach. Transformer Book to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pełnej mocy notebooka i wszechstronności tabletu.

ASUS Transformer Book

Seria ASUS VivoTab
Smukły, lekki i wyposażony w opcjonalną, lekką klawiaturę ASUS VivoTab oferuje idealną równowagę pomiędzy wydajnością i mobilnością. Urządzenie wyposażono w wytrzymałą, metaliczną obudowę, multidotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości. Zarówno 11,6-calowy VivoTab z Windows 8 jak i 10-calowy VivoTab z Windows RT korzystają z technologii Super IPS+ gwarantującej doskonałą jakość obrazu i szeroki kąt widzenia, a także posiadają opcjonalną klawiaturę dokującą z wbudowaną baterią, która wydłuża pracę nawet do 19 godzin. VivoTab posiada precyzyjny rysik cyfrowy Wacom. Jest to najcieńszy i najlżejszy tablet, z pełną obsługą Windows 8, przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców. Dostępny jest w stylowej czarnej, białej lub czerwonej opcji kolorystycznej. Urządzenie posiada akcesorium TranSleeve Keyboard, będący połączeniem bezprzewodowej klawiatury z osłoną na ekran.

ASUS VIVOTAB

I co sądzicie o nowych urządzeniach ASUSa z systemem operacyjnym Windows 8? Mi się bardzo podobają, ale ciekawią mnie tylko ceny…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz