2

Dell Latitude ST tańszy o ponad 2000 złotych w ofercie Citeam!

Dell Latitude STNormalna cena rynkowa tabletu Dell Latitude ST to na chwilę obecną 3599zł. Jednak dzięki grupowym zakupom oraz ofercie Citeam, może być Twój już za jedyne 1499zł, czyli za dwa tysiące złotych taniej!

Ponad dziesięciocalowe urządzenie, ekran ze szkłem Corning Gorilla, 2GB pamięci RAM oraz wydajny procesor Intel Atom Z670, o taktowaniu zegara 1,50GHz. Oprócz tego, urządzenie posiada wbudowany dysk o pojemności 64GB i działa w oparciu o kartę graficzną Intel Graphics Media Accelerator 600.

Latitude ST to także łączność WiFi oraz Bluetooth, standardowy port USB i wyjście HDMI, którego na pokładzie tego urządzenia z pewnością nie mogło zabraknąć. Do zestawu oprócz platformy Windows 7 Professional, dołączony jest także rysik ułatwiający manewrowanie na tablecie oraz niezwykle wygodne etui!

Oferta ważna jest tylko do końca tego dnia – jeżeli jesteście więc zainteresowaniu, powinniście się pospieszyć. Rabat 58% na tego typu urządzenia nie jest bowiem czymś, na co liczyć możemy codziennie (Link do oferty)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel