0

iBall prezentuje tablet z obsługą 3G i podwójnym slotem na karty SIM

Nie tak dawno temu, wywodząca się z USA firma Swipe Telecom, zaprezentowała pierwszy w historii tablet działający na Androidzie i posiadający podwójny slot na karty SIM. Jako, że urządzenie cieszyło się dosyć dużym zainteresowaniem, jego sukces postanowiła powtórzyć firma iBall, która wypuściła także na rynek indyjski produkt, bazujący na tym samym rozwiązaniu, a mianowicie Slide 3G 7334.

Urządzenie działa na Androidzie ICS, posiada wsparcie dla łączności 3G, wbudowany tuner radiowy odbierający sygnał na częstotliwości FM i co więcej, pozwalający użytkownikom emitować ich własne programy!

Slide 3G 7334 pod pokrywą tylnej klapy chowa procesor 1GHz, siedmiocalowy wyświetlacz 1024×600 pikseli, dwa aparaty, z których każdy posiada 2mpx, dostęp do GPS, WiFi, wyjście HDMI oraz port microUSB.

Zaproponowany przez iBall tablet, w przeliczeniu na walutę europejską, kosztuje niespełna 160 euro, może okazać się więc niezwykle ciekawą propozycją, szczególnie dzięki slotowi na dwie karty SIM oraz możliwości transmitowania własnych programów radiowych na ograniczonym terytorium.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel