0

Nook Simple Touch Glowlight dostępny w UK za 109 funtów – tablety HD i HD+ pojawią się w następny miesiącu

Barnes & Noble bardzo długo zwlekał z zaprezentowaniem swoich e-readerów na terenie Zjednoczonego Królestwa, w końcu jednak miejsce miała oficjalna premiera. Nook Simple Touch oraz Nook Simple Glowlight dostępne są w UK za odpowiednio 79 oraz 109 funtów. Znaleźć można je w naprawdę bardzo wielu sklepach i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym miesiącu doczekać będziemy mogli się także nowych propozycji od B&N, między innymi Nook HD+, wycenionego na 229 funtów.

Oprócz tego, na rynku pojawić ma się siedmiocalowy Nook HD, kosztujący 159 funtów – jeżeli jesteś zainteresowany jednym lub drugim modelem, oba można zamówić już poprzez pre-order właśnie w Wielkiej Brytanii.

Co do dosyć popularnego modelu GlowLight, to posiada on sześciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×600 pikseli, korzystający z technologii E Ink Pearl, co pozwala na wyświetlanie tekstu płynniej oraz z mniejszymi kontrastami. Technologia zastosowana w tymże modelu wykorzystuje zestaw 8 diod LED świecących od góry urządzenia, umieszczonych między ramką, a samym ekranem. Światło rozchodzi się dzięki temu w dół całej powierzchni urządzenia, sprawiając, że czytanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel