0

Tablet Aurora II dostępny w Citeam – zaoszczędź prawie 200 złotych na jego zakupie!

To już kolejny raz, kiedy serwis Citeam, znany nam doskonale z zakupów grupowych, przygotował ofertę dla wszystkich fanów tanich urządzeń mobilnych. Tym razem padło na tablet Aurora II, który normalnie dostępny jest za 699zł, natomiast już dzisiaj może być Wasz za jedyne 525zł! Oferta kończy się w przeciągu najbliższych trzech dni, warto się więc pospieszyć!

Na pokładzie urządzenia od firmy Ainol, znajdujemy między innymi dwurdzeniowy procesor Cortex A9, o częstotliwości taktowania na każdym rdzeniu 1,5GHz. Tablet oferuje nam również 1GB pamięci RAM, 16GB pamięci wbudowanej, siedmiocalowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli, slot na karty mikro SD, port mini USB oraz mini HDMI, obsługę sieci bezprzewodowej WiFi, wbudowaną kamerkę internetową i możliwość odtwarzania filmów w jakości HD!

Aurora II jest tabletem w pełni kompatybilnym z Google Play Store dając dostęp do dziesiątek tysięcy aplikacji i waży zaledwie 330g! Platforma, która zainstalowana została przez producenta to Android w wersji Ice Cream Sandwich.

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat Ainol Aurora II i zdobyć 25% rabatu na zakup tegoż tabletu, koniecznie przejdź na stronę citeam.pl (link)!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel