1

BlackBerry PlayBook 64GB o 750 zł taniej na Grouponie!

BlackBerry PlayBookCiteam oraz Groupon, dwa najpopularniejsze w naszym kraju serwisy zakupów grupowych, przyzwyczaiły nas w przeciągu ostatnich tygodni do tego, że coraz częściej w ich ofercie pojawiają się przecenione tablety. Zazwyczaj były to jednak urządzenia z niższej półki cenowej. Groupon postanowił więc przygotować coś dla bardziej wymagających użytkowników i zaoferował tablet BlackBerry PlayBook (którego zresztą poddany był naszej ocenie) w wersji z 64GB wbudowanej pamięci za jedyne 999zł!

Cena jest naprawdę atrakcyjna, normalnie za to urządzenie musielibyśmy bowiem zapłacić 1750zł! Groupon pozwala nam więc zaoszczędzić 750 złotych na tym pojedynczym zakupie – musicie się jednak pospieszyć, oferta ważna jest jedynie przez następne 8 dni.

Flagowy tablet od BlackBerry posiada siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli, procesor ARM Cortex 9, o częstotliwości taktowania 1GHz i niezwykle pojemną baterię 5300mAh! Gwarantuje ona, że nawet przy aktywnym połączeniu WiFi i intensywnym korzystaniu z tabletu, będzie on w stanie wytrzymać około 12 godzin.

BlackBerry PlayBook to także 1GB pamięci RAM, i dostęp do platformy App World, na której znajdziesz tysiące zróżnicowanych i przydatnych aplikacji. O aplikacjach mówiąc, firma BlackBerry zadbała o zainstalowanie na swoim urządzeniu ogromnej liczby programów – zarówno narzędzi do pracy, odtwarzania muzyki oraz gwarantujących niezapomnianą rozrywkę.

Urządzenie oferuje także niezwykle ciekawą funkcję Bridge, dzięki której możemy połączyć naszego smartfona z tabletem i używać tego pierwszego jako pilota lub myszki komputerowej! Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji odwiedź serwis groupon.pl już teraz (link)!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel