2

iPad Mini wyprzedany we wszystkich Apple Storach!

ipad miniChociaż kolejki oczekujących przed oficjalnymi sklepami Apple, w celu zdobycia jak najszybciej iPada Mini, były nieporównywalnie mniejsze od tych wcześniejszych, do których fani marki spod znaku nadgryzionego jabłka zdążyli przywyknąć, to dzisiaj okazało się, że wszystkie dostępne egzemplarze zostały wyprzedane! iPad Mini trafił na półki sklepowe Apple Storów na całym świecie drugiego listopada i według oficjalnych danych firmy, ostatnie egzemplarze sprzedano już 4 listopada!

W przypadku Nowojorskiego Apple Store przy Piątej Alei, wszystkie modele wyprzedano w niespełna trzy godziny. Brak zapasów bardzo szybko zgłaszały także sklepy zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, Kanadzie oraz Singapurze. Chociaż na razie nie mówi się oficjalnie o żadnych liczbach, to Apple na pewno wyda oświadczenie na tenże temat, szczególnie jeżeli będziemy mówili tutaj o wysokich wartościach.

Musimy pamiętać, że liczba iPadów Mini wypuszczonych w dniu premiery sklepowej była zdecydowanie mniejsza niż innych flagowych produktów przedsiębiorstwa. Zainteresowanie rynku przekroczyło niewątpliwie prognozy giganta z Cupertino, który teraz będzie musiał bardzo się postarać, aby na czas dostarczyć odpowiednią ilość urządzeń.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel