3

MPower X736 o połowę tańszy w Citeam

Citeam w swojej ofercie posiada kolejny już z rzędu tablet, tym razem MPower X736, który może być nasz już za 249zł. Jego oryginalna, rynkowa cena to 479zł, oszczędzamy więc prawie 50% nabywając go poprzez grupowe zakupy.

X736 działa na Androidzie Ice Cream Sandwich, posiada procesor AllWinner A13 1,2GHz, 512MB pamięci RAM, 2GB pamięci wbudowanej, siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli, łączność WiFi oraz możliwość podłączenia modemu 3g.

MPower X736 obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne oraz pozwala na odczytanie plików pakietu Office. Co więcej, jego pamięć powiększyć można do 32GB, podpiąć do innego urządzenia poprzez kabel mikro HDMI oraz mikro USB. Bateria o pojemności 3000mAh zapewnia wiele godzin niekończącej się rozrywki.

Chociaż pod względem podzespołów urządzenie nie ma do zaoferowania niczego wyjątkowego, to cena jest naprawdę kusząca. Model X736 od MPower sprawdzi się jako niezawodny gadżet do słuchania muzyki, czytania książek oraz surfowania po internecie. Jeżeli jesteś zainteresowany jego nabyciem, odwiedź serwis Citeam już teraz. Oferta ważna jest bowiem tylko przez następne 6 dni (Link).

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel

 • fil

  Bardzo atrakcyjna cena. Chcę go kupić, ale nie znam się na tabletach i nie wiem czy jest on wystarczająco dobry. Będę go używał głownie do surfowania po sieci, ale też chciałbym na nim grać… 

  • Damian

    Na pewno nie jest to urządzenie najwyższej klasy. Dlatego czasami dać może o sobie znać zła optymalizacja systemu operacyjnego pod poszczególne podzespoły, przycięcia, nieoczekiwane zamknięcia aplikacji itd itp. Jednak jako początkowy użytkownik, szukający głównie wygodnego gadżetu to przeglądania ulubionych stron i grania w Angry Birds, z pewnością nie powinieneś wydać po kilka tysięcy złotych na tablet, kiedy możesz mieć również zadowalającą alternatywę za 250zł 😉

 • Daniel

  Na allegro pojawił się ten sprzęt za tę samą kwotę jednak z większą ilością RAMu – 1GB (DDR3). Czyli te parametry już są lepsze 🙂
  Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym sprzętem? 249 pln to nie jest kwota aby wymagać, ale też szkoda wyrzucać w błoto. Chcę go kupić dla dzieciaka aby sobie pograł, obejrzał bajki itp.
  Dzięki za info 🙂