3

MPower X736 o połowę tańszy w Citeam

Citeam w swojej ofercie posiada kolejny już z rzędu tablet, tym razem MPower X736, który może być nasz już za 249zł. Jego oryginalna, rynkowa cena to 479zł, oszczędzamy więc prawie 50% nabywając go poprzez grupowe zakupy.

X736 działa na Androidzie Ice Cream Sandwich, posiada procesor AllWinner A13 1,2GHz, 512MB pamięci RAM, 2GB pamięci wbudowanej, siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli, łączność WiFi oraz możliwość podłączenia modemu 3g.

MPower X736 obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne oraz pozwala na odczytanie plików pakietu Office. Co więcej, jego pamięć powiększyć można do 32GB, podpiąć do innego urządzenia poprzez kabel mikro HDMI oraz mikro USB. Bateria o pojemności 3000mAh zapewnia wiele godzin niekończącej się rozrywki.

Chociaż pod względem podzespołów urządzenie nie ma do zaoferowania niczego wyjątkowego, to cena jest naprawdę kusząca. Model X736 od MPower sprawdzi się jako niezawodny gadżet do słuchania muzyki, czytania książek oraz surfowania po internecie. Jeżeli jesteś zainteresowany jego nabyciem, odwiedź serwis Citeam już teraz. Oferta ważna jest bowiem tylko przez następne 6 dni (Link).

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel