0

Acer W510 – najlżejszy tablet z Windowsem 8 [wideo]

Chociaż Acer W510 na pierwszy rzut oka może niczym nie różnić się od pozostałych tabletów z Windowsem 8, to jest tak naprawdę czymś więcej. Jak się okazuje, jak na razie nikt nie zaproponował lżejszego urządzenia, działającego na tejże platformie od Microsoftu, warto więc przyjrzeć się temu co może nam zaoferować.

Urządzenie na półki sklepowe ma trafić już 9 listopada i ważyć zaledwie 658 gramów, dzięki czemu będzie lżejsze nawet od iPada! Same specyfikacje także robią wrażenie – Nowy model z serii Iconia Tab posiada bowiem procesor Clover Trail 1,5GHz z opcją turbo boost pozwalającą na podkręcenie osiągów do 1,8GHz. Wewnątrz znajdziemy także innowacyjny układ graficzny, 32GB pamięci wewnętrznej, stację dokującą z klawiaturą i dodatkową baterią oraz gwarancję 9 godzin nieprzerwanej pracy na pełnym poziomie akumulatora.

Co do kwestii ekranowych, znajdziemy tutaj wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1366×768 pikseli. Niezwykle kusząca okazuje się także cena, która wyniesie 499$. W przypadku naszego kontynentu, powinniśmy dostać to urządzenie już za 500 euro i to razem ze stacją dokującą!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel