2

Aktualizacja Androida do Jelly Bean dla Modecom FreeTAB 9702 IPS X2!

Jelly BeanBudżetowy tablet polskiego producenta, a mianowicie Modecom FreeTab 9702 IPS X2, o którym już Was informowaliśmy, doczekał się zapowiadanej od dłuższego czasu aktualizacji systemu operacyjnego!

Obecnie, urządzanie działać będzie na Androidzie 4.1.1 (Jelly Bean), co niewątpliwie rozszerzy jego możliwości i zapewni jeszcze lepszą optymalizację pod poszczególne podzespoły, szybszą i pozbawioną jakichkolwiek problemów pracę.

Dla przypomnienia, tablet posiada 10 calowy wyświetlacz IPS, 1024×768 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,6GHz, układ graficzny Mali 400, 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wbudowanej, wbudowany modem 3G, złącza USB oraz mini HDMI.

Czy komuś udało się przeprowadzić aktualizację?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel

  • Rex

    Mi się już udało pobrać 😀

  • Sgrzegorz1

    Witam. Chciałem dokonać aktualizacji oprogramowania do 4.1.1 na moim tablecie (modecom freetab 9702)Jednak mam problem. Postępuje zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie producenta ale nie mogę odnaleść sterowników do urządzenia. Samo jak szuka to nie znajduje, więc postępuje tak jak pisze w instrukcji, czyli wskazuje mu folder i z katalogu RKBatchTool_v1.5 a następnie skazuje katalog driver, wyskakuje komunikat że nie można odnaleść sterowników. Co mam robić, aby dokonać tej aktualizacji???