0

599 zł zamiast 899zł za tablet Ainol Flame!

Jeżeli regularnie nas czytacie, to z pewnością dawno już zauważyliście, że tablety robią furorę w serwisach oferujących zakupy grupowe. Citeam raz Groupon przygotowały dla nas łącznie ponad kilkanaście naprawdę interesujących propozycji, dzięki którym ceny tychże urządzeń plasują się na rzeczywiście atrakcyjnym poziomie.

Tym razem, głos ponownie zabiera Citeam, proponując nam tablet Ainol Flame, którego wartość rynkowa wynosi 899 złotych. Obecnie, może być Wasz, już za jedyne 599zł! Jeżeli chcecie skorzystać z 33%-go rabatu musicie się pospieszyć – promocja ważna jest jedynie do końca dzisiejszego dnia! (Link)

Przyglądając się samemu urządzeniu od firmy Ainol, musimy stwierdzić, że posiada naprawdę atrakcyjne podzespoły. We wnętrzu znajdujemy procesor Amlogic 8726-M6 Cortex A9 1,5GHz, 1GB pamięci RAM, dysk o pojemności 16GB, siedmiocalowy ekran IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli, wbudowany moduł WiFi i tak dalej. Całość działa na Androidzie ICS i gwarantuje jakość wyświetlania multimediów w Full HD.

Warto wspomnieć dodatkowo, że Ainol Flame posiada dwie kamerki – przednią 2mpx oraz tylnią 5mpx. Znajdziemy tutaj także wejście HDMI, dzięki czemu tablet możemy podpiąć do innych urządzeń cyfrowych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel