0

Kolejne plotki na temat tabletu Xbox 720!

Xbox 720Od jakiegoś czasu w sieci krążą pogłoski na temat tabletu Xbox 720. Jak można się domyślić, będzie to najprawdopodobniej urządzenie dostosowane dla potrzeb graczy i jeżeli wierzyć plotkom, ma posiadać niezwykle wydajny procesor.

Chipsety, które najprawdopodobniej pojawią się wewnątrz siedmiocalowego tabletu to Intel SoC albo skustomizowany chip ARM. Nie powinniśmy jednak spodziewać się żadnych dodatkowych wodotrysków, jako, że urządzenie dostosowane ma być jedynie na potrzeby wirtualnej rozrywki. Możemy oczywiście liczyć na podstawowe funkcje tabletowe, obecność przeglądarki internetowej i tym podobne, to jednak najprawdopodobniej wszystko.

Jeżeli chodzi o pozostałe specyfikacje, to według pogłosek, tablet wyposażony będzie w wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 pikseli, Bluetooth, WiFi oraz układ graficzny posiadający 1,2GB. Dodatkowo należy wspomnieć o obecności 250GB dysku twardego. Co do samego OS-a, to niekoniecznie będzie to Windows, tylko dostosowana pod potrzeby urządzenia edycja Linuxa.

Od premiery PlayStation 3 oraz Xboxa 360 minęło ponad sześć lat – w takim razie nadszedł czas na jakieś zmiany. Nie sądzicie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel