1

Gemini Devices przygotowuje się do ujawnienia nowych tabletów – JoyTab Solo 7, Gem7008 oraz JoyTab Duo 7

Gemini Devices JoyTabGemini Devices nie należy do najpopularniejszych producentów elektroniki, jednak tablety z serii JoyTab cieszą się zainteresowaniem wśród sporej grupy użytkowników. Firma postanowiła więc przygotować kilka nowych tabletów, które do tejże linii produktowej będą się zaliczały. Pierwszy z nich to JoyTab Solo7, kolejny to Gem7008 oraz JoyTab Duo7.

To jednak nie wszystkie propozycje Gemini Devices, dostępnych ma być także jeszcze kilka innych tabletów w wersjach siedmio– i dziesięciocalowych, jednak w późniejszym okresie czasu.

JoyTab Solo 7 to model najprostszy, który zakupić możemy już za 70 dolarów – może być więc świetną alternatywą na okres świąteczny! Kolejny w kolejce jest Gem7008, który poszczyć może się już trochę lepszymi osiągami, a mianowicie procesorem Cortex A8, 1,2GHz, 512MB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Cena jest wyższa zaledwie o 10 dolarów w porównaniu do modelu wcześniejszego . Za niespełna 80 dolarów otrzymujemy Androida ICS, wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli i pojemną baterię.

Co do JoyTab Duo 7, jest to wydajne, super-cienkie, dwurdzeniowe i siedmiocalowe urządzenie, działające na Androidzie Jelly Bean – cały czas nie podano jednak oficjalnej ceny.  Joy Tab Duo, ma być dostępny również w wersji dziesięciocalowej PRO, dzięki czemu liczyć będziemy mogli na obecność stacji dokującej z klawiaturą.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel