1

Wściekłe Ptaki podbijają świat Gwiezdnych Wojen – Angry Birds Star Wars już dostępne na Androida i iOS! [wideo]

Liczba dotychczasowych edycji popularnej wśród wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów gry Angry Birds, jest niezliczona. Rovio stara się bardzo mocno, aby uatrakcyjnić swoją niezwykle prostą i nieskomplikowaną na pierwszy rzut oka aplikację.

Dzisiaj, według wcześniejszych zapowiedzi, do ich grona dołącza kolejny tytuł wywodzącego się z Finlandii studia developerskiego, a mianowicie Angry Birds Star Wars!

Nowe postacie z dodatkowymi mocami, lasery, świetlne miecze, rozpadający się na cząsteczki ptak –  to tylko niektóre z innowacji, które czekają nas w najpopularniejszej obecnie grze na urządzenia mobilne.

Sympatycy gwiezdnej sagi, znajdą tutaj planety bezpośrednio zaczerpnięte z fabuły. Swoje potyczki toczyć będziemy między innymi na Gwieździe Śmierci, Tatoonie i wielu podobnym. Co więcej, Rovio przygotowało dla graczy aż jedenaście leveli bonusowych, które odblokowują się po zdobyciu odpowiedniej ilości gwiazdek.

Użytkownicy Androida mogą skorzystać z wersji darmowej, jeżeli natomiast liczą na jakość HD, muszą zapłacić 2,99 dolara. Posiadacze iPhonów, wydadzą na Angry Birds Star Wars 99 centów, natomiast iPadów, 2,99 dolara.

Jeżeli jesteś zainteresowany najnowszym tytułem od Rovio, zapraszamy Cię do zapoznania się z trailerem przedstawiającym game play! I jak wrażenia? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel