0

Overmax SteelCore za jedyne 749zł w Citeam!

Overmax SteelCoreW Citeam pojawiła się kolejna ciekawa oferta jeżeli chodzi o tablety, a mianowicie SteelCore firmy Overmax. Urządzenie normalnie kosztuje 849zł, już dzisiaj możesz je kupić natomiast za 749zł i nic nie płacić za dostawę!

SteelCore posiada na swoim pokładzie dwurdzeniowy procesor Cortex A9, o mocy taktowania zegarów 1,6GHz, 1GB pamięci wirtualnej oraz 8GB pamięci wewnętrznej. Oprócz tego, dziesięciocalowy tablet od Overmax, może zaoferować Ci matrycę IPS o rozdzielczości 1280x800pikseli.

Producent zadbał o umieszczenie w swoim urządzeni portów HDMI, USB oraz slotu na karty MicroSD. To jednak nie wszystko! Znajdziemy tutaj również 2 kamery, tylną 2mpx oraz przednią 0,3mpx idealną do rozmów wideo.

Kolejną zaletą tego niezwykle atrakcyjnego cenowo tabletu jest bateria o pojemności 6600mAh, zapewniająca kilkanaście godzin aktywnego użytkowania, nawet przy włączonej sesji WiFi! Całość działa pod platformą Android Ice Cream Sandwich, zapewniając Ci dostęp do dziesiątek tysięcy aplikacji oraz gier.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupieniem tabletu Overmax Steelcore poprzez serwis Citeam to musisz się pospieszyć – oferta ważna jest tylko do końca dzisiejszego dnia (Link)!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel