0

Aktualizacja Nexusa 7 do Androida 4.2, przesunięta na koniec listopada

Nexus 7Jeżeli cieszyłeś się z możliwości posiadania Nexusa 7 z najnowszą wersją Androida na pokładzie, to musimy Cię niestety zasmucić. Chociaż aktualizacja obiecywana była już od 29 października, to wszystko wskazuje, że najwcześniej pojawi się dopiero pod koniec listopada!

Informacja ta pochodzi bezpośrednio od ASUS-a, który odpowiedzialny był za przygotowanie urządzenia od Google. Z tego co udało nam się dowiedzieć, azjatyckie przedsiębiorstwo cały czas nie otrzymało kodu nowej platformy od giganta z  Mountain View i tak naprawdę nie ma jak wykonać aktualizacji.

Chociaż Android 4.2 nie jest jakąś dużą aktualizacją poprzedniej wersji, to niesie z sobą niezaprzeczalnie kilka ciekawych funkcji. Znajdujemy tutaj między innymi możliwość wykonywania panoramicznych zdjęć 3D, dodania wielu użytkowników do jednego urządzenia, klawiaturę w stylu Swape oraz dostęp do szybkich ustawień.

Poprawione zostały także najbardziej podstawowe aplikacje, między innymi Mapy, Gmail, YouTube i tym podobne. Mamy nadzieję, że Google nie będzie trzymało nas dużej w niepewności i jak najszybciej udostępni wszystkim posiadaczom Nexusów 7 aktualizację. O zmianach będziemy Was oczywiście na bieżąco informowali 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel