0

Prestigio MultiPad PMP5880D – dwa rdzenie mocy z Androidem 4.1 i 1 GB RAMu

Prestigio MultiPad PMP5880D Firma Prestigio wprowadza do sprzedaży nowy multimedialny tablet internetowy Prestigio MultiPad PMP5880D. Urządzenie wyróżnia się systemem operacyjnym Google Android v4.1, 1 GB RAMu, a także stosunkowo przystępną ceną – 799 zł.

Prestigio MultiPad5880D to ośmiocalowy tablet PC z dwurdzeniowym procesorem Rockchip RK3066 ARM Cortex A9 o taktowaniu zegara 1,6GHz. Czytelny, ośmiocalowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 1024×768 pikseli wspomagany jest przydatną funkcją multi touch, dzięki czemu powierzchnia ekranu reaguje na wielokrotny dotyk, zapewniając komfort i precyzję pracy. Na pokładzie MultiPada zainstalowano najnowszą wersję systemu Android 4.1 Jelly Bean, a producent zapewnia możliwość aktualizacji oprogramowania do kolejnych wydań Androida. Użytkownik ma do dyspozycji 16GB wbudowanej pamięci oraz sposobność rozszerzenia jej zewnętrzną kartą MicroSD o kolejne 32GB. 1GB pamięci RAM typu DDR3 zainstalowanej w MultiPadzie, pozwala na płynną obsługę wielu procesów jednocześnie.

Urządzenie posiada frontową kamerkę 0,3MPx przeznaczoną do wideo rozmów, a także podstawowy aparat o rozdzielczości 5MPx. Bateria zasila MultiPada energią 6000mAh, wystarcza na wiele godzin multimedialnej zabawy i mobilną pracę w podróży. Wbudowane złącze HDMI umożliwia przerzucenia obrazu z wyświetlacza na zewnętrzny monitor o większej przekątnej, a sensor położenia daje frajdę podczas gier i obsługi zręcznościowych aplikacji.

Prestigio MultiPad PMP5880D

Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest platforma www.prestigioplaza.com, gdzie można dokonać wirtualnych zakupów, mając wszystkie potrzebne urządzenia i gadżety w jednym miejscu. Oprócz tego na użytkowników urządzeń Prestigio czekają tam gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym 27 500 w języku polskim. Internetowa księgarnia Prestigio posiada obecnie w swoich zasobach już ponad 282 000 wirtualnych książek w 20 językach, w tym ponad 25 000 za darmo (3000 w języku polskim). Wciąż trwa promocja na e-booki, które można nabyć ze zniżką 25% w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio.

Cena wynosi 799 zł.

I co sądzicie o tym tablecie? Czy za tą cenę warto go kupić? Jak dla mnie specyfikacja prezentuje się całkiem dobrze, ale ciekawi mnie jak będzie to wyglądać pod kątem wykonania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz