0

Ainol Novo 10 Captain – jakość obrazu 1200p za jedyne 213$!

Ainol Novo 10 CaptainCo powiedzie na tani tablet oferujący wyświetlacz, przekraczający jakość standardu Full HD? Jak się okazuje, w przypadku urządzeń mobilnych możemy iść o wiele dalej, nawet jeżeli chodzi o produkty budżetowe. Świetnym przykładem jest tutaj Ainol Novo 10 Captain – tablet wyświetlający obraz w jakości 1200p i kosztujący zaledwie 213$!

Chińska marka Ainol pracuje nad dziesięciocalowym tabletem z czterordzeniowym procesorem ATM 7029. Ainol Novo 10 Captain jest pod wieloma aspektami podobny do ostatnio zapowiedzianego Ainol Novo Hero II, rozdzielczość ekranu jest tutaj główną różnicą. Chociaż urządzenie nie jest obecnie dostępne masowo, to można skorzystać z opcji przedsprzedaży. Wspomniana powyżej cena dotyczy modelu 8GB, za model z pamięcią dwukrotnie większą zapłacimy 260$.

Wewnątrz urządzenia znajdujemy baterię o pojemności 10 tysięcy mAh, chipset o częstotliwości taktowania zegarów 1,5GHz, układ graficzny Mali 400, 1GB pamięci RAM, slot na karty microSD, port mini USB oraz HDMI. Na tylnej pokrywie umieszczono aparat 2mpx, z przodu natomiast kamerkę VGA. Całości dopełnia łączność WiFi oraz Bluetooth.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel