0

Nowe urządzenia Google Nexus wyprzedane w Play Store w przeciągu kilku minut!

NexusOd wczorajszego dnia, Nexus 4, Nexus 10 oraz odświeżony Nexus 7, dostępny są już w sprzedaży – początkowo tylko na terenie Europy oraz Australii, w najbliższym czasie mają być jednak dostępny w większej ilości lokalizacji. Jak się okazało, wszystkie urządzenia wyprzedano w przeciągu zaledwie kilkunastu minut!

Mieszkańcy Francji oraz Wielkiej Brytanii, którzy logowali się do Play Store zaledwie 15 minut po rozpoczęciu sprzedaży, widzieli już informacje o wyczerpaniu zapasów. Nie wiemy oczywiście jak wiele produktów Google udostępniło w pierwszym „rzucie”, z całą pewnością nie były to jednak małe liczby.

Co może być powodem tak dużego zainteresowania nową serią produktów mobilnych giganta z Mountain View? Z całą pewnością niska cena, znajdujące się na wysokim poziomie jakościowym specyfikacje oraz obecność najnowszej platformy Androida. Zarówno smartfon jak i dziesięciocalowy tablet cieszą się ogromną popularnością, to jednak odświeżony, siedmiocalowy Nexus przyciągnął największą ilość konsumentów!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel