0

Real Boxing. Symulator walk bokserskich już jutro na iOS! Koszt produkcji 1 mln zł!

Real BoxingJuż jutro w sklepie AppStore debiutuje nowa gra bokserska, która bez wątpienia może być najlepszą symulacją walk bokserskich na iOS. A czemu tak twierdze? Bo budżet na produkcje tej gry wyniósł 1 mln zł! Tym tytułem jest Real Boxing.

Po blisko pół roku pracy, zaangażowaniu 25 osób, zakończyliśmy prace nad Real Boxing. Udało nam się stworzyć jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie gier mobilnych na świecie

podsumowuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Real Boxing to symulator walki bokserskiej. Gra zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, m.in. dzięki funkcji stylizacji i rozbudowy umiejętności postaci, możliwości wyboru miejsca walki i przeciwnika, a także trybu online, który pozwala na stoczenie pojedynku z dowolnie wybranym graczem na świecie. Dodatkowo, gra wprowadza innowacyjny system sterowania postacią dzięki wykorzystaniu kamery urządzenia mobilnego, a także gry na ekranie telewizora. W pierwszej kolejności dostępna będzie na urządzenia z systemem Apple iOS (iPhone, iPad, iPod).

Projekt kosztował Vivid Games blisko 1 mln zł.
To dotychczas najdroższa produkcja w historii firmy.0

Real Boxing to jedna z nielicznych gier mobilnych dostępnych na rynku, o tak wysokich walorach wizualnych oraz bogatej zawartości. Dlatego została już doceniona zarówno przez Apple, jak i twórcę technologii – firmę Epic Games. Wsparcie takich partnerów przyczynić się może do jeszcze większego sukcesu komercyjnego

tłumaczy Kościelny, ale nie chce wypowiadać się na temat szacowanych wpływów ze sprzedaży.

Spodziewamy się sporego sukcesu, ale jego skala jest trudna do przewidzenia.

dodaje.

Cena gry wynosić będzie 4,99 USD.

Ja już się nie mogę doczekać, ponieważ 1 mln zł na produkcje gry to chyba spora kwota. Oczywiście jeśli chodzi o polskie realia… Co sądzicie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz