1

Microsoft Surface RT zaktualizowany – zwiększenie wydajności i usunięcie bugów

Microsoft SurfaceTydzień po oficjalnej premierze, Microsoft Surface RT wydaje się być naprawdę ciekawą ofertą pośród wszystkich innych tabletów działających na najnowszej platformie od Windowsa. Chociaż nie jest to jeszcze pełna wersja samego OS-a oraz liczba dostępnych aplikacji nie jest zbyt duża, to Surface sprawdzi się z pewnością jako wielozadaniowy gadżet.

Microsoft wypuścił wczoraj aktualizację oprogramowania swojego tabletu, wprowadzającą poprawki w przypadku najważniejszych elementów. Dzięki temu update’owi, urządzenie stało się jeszcze bardziej atrakcyjne i przyjazne dla użytkowników. Rozwiązany został między innymi problem niewyświetlającej się zakładki Favorites w IE10.

Oprócz tego, Microsoft dodał możliwość kustomizowania ekranu blokady wyświetlacza oraz rozwiązał problem niewłaściwego instalowania się poszczególnych aplikacji. Wydajność została także poprawiona oraz pobór baterii w stanie uśpienia, dzięki czemu Surface RT wytrzyma jeszcze dłużej. Według opinii użytkowników, całość zdaje się działać płynniej, a Internet Explorer stał się bardziej responsywny – Microsoft wykonał więc kawał dobrej roboty!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel