0

Toshiba AT300SE – nowy dziesięciocalowy tablet z Jelly Bean

Toshiba AT300SEToshiba zaprezentowała właśnie drugie wydanie tabletu AT300, a mianowicie AT300SE, które wyposażone jest w Androida Jelly Bean oraz czterordzeniowy chipset Tegra 3. Urządzenie skierowane jest do wszystkich tych konsumentów, którym zależy na skorzystaniu z najważniejszych funkcji tabletu, a którzy nie chcą płacić za niego ogromnych cen.

Oprócz tego, nowy produkt od Toshiby oferuje wyświetlacz 1280×800 z ratio 16:10, umożliwiając wygodne przeglądanie stron internetowych, czytanie e-booków oraz odpalenie najnowszych gier na urządzenia mobilne. AT300SE posiada pod pokrywą 1GB pamięci RAM, od 8 do 32GB pamięci wewnętrznej, slot na karty microSD, łączność WiFi, Bluetooth 3.0, GPS oraz aparat 3mpx z tyłu i kamerkę 1,2mpx z przodu.

Toshiba AT300SE oferuje także posiadającą dwa ogniwa baterię 25WH, która zapewnia około 10 godzin ciągłej pracy. Urządzenie na półki sklepowe powinno trafić jeszcze przed okresem bożonarodzeniowym. Cena nie została cały czas podana, jednak możemy spodziewać się raczej niskich wartości 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel